חיפוש

ויווה איטליה!

אני מודה, באיטליה ביקרתי רק פעם יחידה בחיי וגם זה היה ל 24 שעות בלבד, אבל זה הספיק לי כדי להכריז שעוד אשוב ובגדול. רומא מהממת, עם הקפה הנהדר שלה, האמנות, הכנסיות, התרבות, האנשים היפים, ההמולה העירונית (טרום, טרום קורונה), הארכיטקטורה, המזרקות, השפה המתגלגלת על הלשון והאוכל...הו האוכל! אין ספק שמדובר באחת הערים המקסימות באירופה ובכלל.

על איטליה, בניגוד להודו (ראו פוסט קודם), אני והבנזוג תמימי דעים, אבל מאחר והוא חובב בעיקר ספרי היסטוריה ופוליטיקה, שוב נותרתי רק אני מקרב יושבי הבית חסידה של ספרות איטלקית. על גשרי האבן והערפל של ונציה ועל כפרי סיציליה למשל רק קראתי בספרות ואני לגמרי מתכוונת לפקוד אותם מתישהו עם שוך הקורונה. עד אז נסתפק בספרות האיטלקית שהרבה ממנה תורגם לעברית.

סידרנו לכם 20% הנחה על ספרות איטלקית באתר באמצעות קוד קופון VivaItalia ואם פספסנו את אחד מהסופרים/ות באיטלקית שיש לנו במלאי, אתם מוזמנים לספר לנו.

אז קדימה, הדקו את חגורות הבטיחות, השיקו כוס יין וגלגלו את הפסטה...אריודרצ'י אנחנו ממריאים...


אם אתם לאו דווקא בעניין של איטליה' אבל מתחשק לכם לקנות ספרי עברית אחרים, שיגיעו עד פתח דלתכם לכל מקום באוסטרליה (סליחה, אבל כרגע אין משלוחים לניוזילנד) אתם מוזמנים ללחוץ ממש כאן


16 צפיות0 תגובות